Top

Birlikte Daha Güçlüyüz.

birlikte-HBR.jpg

Değerli Meslektaşımız; 

1976 yılında kurulan Odamız, ilk günden itibaren en büyük gücünü siz değerli üyelerimizden almaktadır. Sizlerle Birlikte büyümek, birlikte üretmek, birlikte yol almak her daim önceliğimiz olmuştur.

Oda-Üye ilişkisinin yanı sıra geliştirmek istediğimiz aidiyet duygusu için birbirimizi yakından tanımamızın önemli olduğu düşüncesindeyiz. Bağlı olduğunuz şubeler ve Genel Merkezimizle her zaman iletişime geçebileceğinizi belirtmek isteriz. Birlikteliğimizin anlamı aynı amaç doğrultusunda birleştiğimizde artacak ve ancak sesimiz biz birbirimizi daha iyi anlarsak yükselecektir. Bu sebeple her türlü öneri ve beklentilerinizi bilgi@icmimarlarodasi.org.tr adresine mail yoluyla iletebilirsiniz. Oda sayfamızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan yapılan her türlü etkinlik, çalışma ve duyuru hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Odamız üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmek adına Yönetim Kurulları, Şubeleri, Temsilcilikleri, Denetleme Kurulu, Onur Kurulu ve Komisyonları ile olanca gücüyle elinden geleni yapmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Üyelik sisteminin doğası gereği üye olunan kurumlar ve üyeler karşılıklı yükümlülük ve sorumluluklar ile birbirlerine bağlıdırlar. Üye aidatları da ödemekle yükümlü olduğumuz sorumluluklarımızın arasında yer almaktadır.

Odamız, meslektaşların bir araya gelerek sorunlarını çözdükleri ve yeni kararlar aldığı çatı olmayı hedeflerken karşılıklı bir özveri ve iletişim sağlanamadığında, Odaların üyeleri ile ilişkisinin “Alacaklı Borçlu” düzeyine indirgemek hepimiz adına üzücü bir durumdur. 

Bu yüzden kişisel yaşamlarımızda olduğu kadar kurumsal yaşamlarımızda da mâli boyutların kaçınılmaz önemini anlayışınıza güvenerek bir kez daha hatırlatma gereği duyuyoruz. 

Kamu alacağı niteliğindeki, odanın toplamakla yükümlü olduğu ödenmemiş aidatlarınızı açıklamaya adınızı soyadınızı girerek banka hesap bilgilerimize yatırabilir, Şubelerimize giderek veya www.icmimarlarodasi.org.tr adresi üzerinden üye girişi yaparak kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Hesap Adı : TMMOB İçmimarlar Odası
Banka  : T.C. Ziraat Bankası Yıldızevler Şubesi
Şube Kodu : 0919
Hesap No : 57209156 -5001
IBAN No : TR89 0001 0009 1957 2091 5650 01

Birlikte Daha Güçlüyüz.

Saygılarımızla, 
TMMOB İçmimarlar Odası
27. Dönem Yönetim Kurulu