TMMOB İÇMİMARLAR ODASI ŞUBELERİ

  • sube baskan
  • Genel Başkan
    Emrah KAYMAK

  • Genel Merkez'e Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri

  • Batman İl Temsilcisi Seda Erpolat

  • Diyarbakır İl Temsilcisi Hasan Pekdoğan

  • Mardin İl Temsilcisi Mustafa Sürer

  • Van İl Temsilcisi Nazdar Deniz Demirhan

  • sube baskan
  • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
    Hasan Alpay Gülten

  • İstanbul Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri


  • Düzce İl Temsilcisi Zülal Kahruman

  • Kırklareli İl Temsilcisi Coşkun Toklucu

  • Sakarya İl Temsilcisi Hüden Karasan

  • Tekirdağ İl Temsilcisi Safa Aydın

  • Yalova İl Temsilcisi Onur Ergan

  • sube baskan
  • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
    Işıl ÇAKIR

  • Ankara Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri

  • Eskişehir İl Temsilcisi Esen Ünverdi

  • Konya İl Temsilcisi İsmail Malçok

  • Nevşehir İl Temsilcisi M. Aysu Yücel

  • Çorum İl Temsilcisi Sevil Şentürk

  • Kayseri İl Temsilcisi İlker Solmazoğlu

  • Afyonkarahisar İl Temsilcisi Elif Orun

  • Kırşehir İl Temsilcisi Soner Bahadır
  • Bolu İl Temsilcisi Güldeniz Zeyrek
          • sube baskan
          • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
            Tülin Gazi

          • İzmir Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri

            • Bodrum İlçe Temsilcisi Kadriye Gizem Ferat

            • Datça İlçe Temsilcisi Ceyda Yener

            • Edremit İlçe Temsilcisi Kemal Kaya Öztoprak

            • Çanakkale İl Temsilcisi Göknur Gök

            • Kütahya İl Temsilcisi Elif Özdoğlar

            • Manisa İl Temsilcisi Gizem Yıldırım


          • sube baskan
          • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
            Muhittin İNCE

          • Trabzon Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri

          • Artvin İl Temsilcisi Malik Yavuz

          • Giresun İl Temsilcisi Caner Cebeci

          • Ordu İl Temsilcisi Burak Pamuk

          • Rize İl Temsilcisi Ufuk Naz

          • Samsun İl Temsilcisi Ercan Tepe


          • sube baskan
          • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
            Tuğkan İNAN

          • Adana Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri

          • Adıyaman İl Temsilcisi Mahmut Köroğlu

          • Gaziantep İl Temsilcisi Abdülkadir Üstün

          • Hatay İl Temsilcisi Mustafa Atilla Ulutaş

          • Kahramanmaraş İl Temsilcisi Hanifi Edip Alcı

          • Malatya İl Temsilcisi Yasemin Avşar

          • Mersin İl Temsilcisi Kemal Burçin Köksal

          • Osmaniye İl Temsilcisi Mehmet Akça

          • Şanlıurfa İl Temsilcisi Tekin Kahyaoğlu

          • sube baskan
          • Şube Yönetim Kurulu Başkanı
            İlker BİNER

          • Antalya Şubesine Bağlı İl ve İlçe Temsilcileri

            • Alanya İlçe Temsilcisi  Gökhan Sipahioğlu

            • Manavgat İlçe Temsilcisi Alper Özen

            • Isparta İl Temsilcisi Akın İslamoğlu

            • Denizli İl Temsilcisi Ramazan Yücel