Top

27-28 Nisan 2024 tarihlerinde TMMOB Teoman Öztürk Sosyal tesislerinde 27. Olağan Genel Kurulumuzu gerçekleştirdik!

Adsız tasarım.jpg

Genel Kurulumuza katılan tüm şube yöneticilerimize delegasyonumuza mesleğimiz ve örgütlülüğümüz adına yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz. İki listenin yarıştığı seçimde delegasyonumuzun tercihleri doğrultusunda 27. Olağan Genel Kurulumuzu Şeffaf Liste ekibi kazandı.

27. Olağan Genel Kurulumuz sonucunda seçilmiş olan Yönetim Kurulu Üyeleri, 06.05.2024 tarihinde yapmış oldukları 1.toplantısında aşağıdaki gibi görev dağılımı yapmışlardır.


Genel Başkan

Emrah KAYMAK

Genel Başkan Yardımcısı

İlker BİNER

Genel Sekreter

Gül Merve YILMAZER

Genel Sayman

Murat SAATÇİ

Yön. Kur. Üyesi

Gökçe ALTUNKAYA ŞAHİN

Yön. Kur. Üyesi

Ayşegül YİĞİT

Yön. Kur. Üyesi

Şükriye Sıla ÖZDEMİR 

Yedek Üyeler ise Nilay Begüm AKBABA, Zerrin YAĞCI, Çağnur EROL, Merve BİLGİÇ, Kerem TORAMANGİL, Esra ARI ÇOKYÜRÜR, Bahriye Asri ÇELİK


Yapılan Seçimler Sonucunda, 

Fırat USLU, Hazel PALA ÖZCAN, Ajda ZAİM, Alper AKAGÜNDÜZ, Turan AYÇİÇEK, Serdar IŞIKLAR ve Mehmet AKPINAR Denetleme Kurulu Asil Üyeliğe, Selin DEMİREL, Fatma Miray ARISOY, Cemal BALOĞLU, Sadık Can ŞEN, Kürşad AKKAŞOĞLU, Aşır Yiğit KOCAAY ve Merve KALYONCUOĞLU ATALAY Denetleme Kurulu Yedek Üye olarak seçilmişlerdir. 

Onur Kurulumuz ise; 

Neslihan KOÇ ÇAPAR, Serkan EŞMELİ, Naci YALÇIN, Galip Hakan KÜLAHÇI, Salih SALBACAK Asil Üyeliğe, Leyla Özge ŞİRİN, Mehmet Yıldırım KAYMAL, İpek MEMİKOĞLU Buket ŞANLILAR ÖZCAN ve Niyazi Şafak ÖZKAN ise Yedek üye olarak göreve seçilmişlerdir. 

TMMOB Yönetim Kurulu Üyeleri olarak M. Hanze GÜRKAŞ, Emrah KAYMAK ve İrem Gölay YILDIRIM İZMİTLİ, TMMOB Denetleme Kurulu Adayı olarak Ahmet ERTÜRK, TMMOB Yüksek Onur Kurulu Adayı ise Tamer SARP seçilmişlerdir. 

Genel kurulumuza katılım gösteren Cumhuriyet Halk Partisi önceki dönem Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Sn. Yıldırım Kaya’ya , Odamız İstanbul Şubesi Üyelerinden İYİ Parti İstanbul Milletvekili Sn. Ersin Beyaz’a, CHP Çankaya Belediyesi Grup Başkan Vekili Sn. Fırat Seyman’a , CHP Çankaya Belediyesi Meclis Başkan Vekili Sn. Veli Şahin’e, CHP Önceki Genel Başkan Başdanışmanı Sn. Durak Karabulut’a, CHP Ankara Büyükşehir Belediyesi Grup Sözcüsü Çankaya Belediyesi ve ABB Meclis Üyesi Sn. Gül Eda Hür’e, Odamız üyelerinden CHP Polatlı Belediyesi ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Sn. Yasin Coşar Yağcı’ya, CHP ABB ve Çankaya Belediyesinin değerli Meclis üyeleri Evrim Küçük, Okan Çulha, Aziz Savaş , Berfin Ateş’e, Programları nedeni ile Genel Kurulumuza Katılamayan fakat mesaj ve çiçeklerini yollayan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sn. Özgür Özel’e, CHP Malatya Milletvekili Sn. Veli Ağababa’ya, CHP Ardahan Milletvekili Sn. Özgür Erdem İncesu’ya, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Mansur Yavaş’a, Yenimahalle Belediye Başkanı Sn. Fethi Yaşar’a, Ankara Kent Konseyi Başkanı Sn. Halil İbrahim Yılmaz’a, Yenimahalle Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Naki Demir’e, Ankara Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeleri Sn. Murat Akyüz  ve Sn. Ömer Şan’a TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ…TMMOB İÇMİMARLAR ODASI
27. Dönem Yönetim Kurulu