Top

İçmimarlık Panayırı 2021

panayır.jpg

Sayın Üyemiz,

Meslektaş Adaylarımız,

TMMOB İçmimarlar Odası Kocaeli Şubemizin düzenlemiş olduğu 18 Eylül 2021 Cumartesi Günü 10:00-24:00 saatleri arasında yapacağımız ‘İçmimarlık Panayırı 2021’ etkinliğimize davet ediyoruz!

İçmimarlık alanında hizmet veren meslektaş ve meslek adaylarımızı sektörümüzde hizmet veren firmalarla buluşturacak olan Panayırımız “Maşukiye Kiana Bahçe’de” gerçekleşecektir.

Sektörümüzün önde gelen firmalarıyla, dekorasyon, gayrimenkul, mobilya, aydınlatma, ev tekstili sektörlerindeki yeni trend ve konsept ürünleri tanıma fırsatı bulacağız ve firmalar ile açık alanda yapacağımız görüşmelerin tadını çıkaracağız.

Panayırımız Saat 10:00’da kapılarını siz değeri misafirlerimiz için açacak olup, saat 11:00’de hoş geldiniz atıştırmalıklarıyla güne aperatif bir kahve altıyla başlayacağız.

Sizlerle çaylarımızı kahvelerimizi alıp özlediğimiz sohbetleri keyifle yapmayı arzuladığımız Panayırımızda çok yakın bir zamanda acısını yaşadığımız Orman Yangınlarında kaybettiğimiz akciğerlerimiz için herkesin bir ağacı olması adına çam fidanlarımızı sizlere dağıtacağız.

Biraz acıktıysak çay saati ikramlarımızdan alacağız. Kekler, tatlı-tuzlu kurabiyeler…

İçmimarlar Odamızı ve bugüne kadar yaptığımız her şey hakkında bir bilgilendirme yapacağız ve emin olun sizi fazla tutmayacağız.

Akşam yemeğinde ise ateşimizi yakıp, barbekümüzün tadını çıkaracağız. Gün boyu süren etkinliğimizin en eğlenceli kısmına geldik şimdi kulaklarımızın pası silinecek ve konserin tadını çıkaracağız. Konser bitiminde ise DJ Parti ile yılın bütün yorgunluğunu atacağız.

Son olarak biletlerimizde bulunan çekiliş numaralarıyla sponsor firmalarımızın hediyelerinden kazanma şansımız olacak ve etkinlikten daha da mutlu ayrılacağız.

Ayrıca etkinlik alanımızda bizim için bekleyen bir ambulansımız olacak. Girişte davetiye kontrolünden sonra hediye edilecek hijyen setlerinden alabileceğiz.  Etkinliğe çocuklarımız ile katılabilecek ve gün boyu sürecek çocuk oyun parkı alanındaki hizmetlerden yararlanabileceğiz. Onları güvenle oyun alanına bırakıp görüşmelerinizin ve eğlencenin tadını çıkarabileceğiz.

Saat 24:00 itibariyle ‘İçmimarlık Panayırı 2021’ etkinliğimizi düzenlediğimiz Maşukiye Kiana Bahçe’sinden keyifle ayrılacağız.

Biz sizinle tanışacağımız ve yeniden bir arada olabileceğimiz için çok şanslı hissediyoruz.

 

Görüşmek üzere…

İçmimarlar Odası Kocaeli Şubesi