HABERLER

06/04/2020 ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN BİLGİSAYAR KAMPANYASI
Değerli Üyelerimiz; 

COVID-19 Ülkemiz sağlığı ve ekonomisinin yanı sıra eğitim üzerinde de maalesef derin yaralar açmaya devam ediyor. Bu süreçte mağduriyet yaşamakta olan birçok İçmimar adayı öğrencimiz bulunmakta...

Uzaktan eğitim sistemine katılamayan; bilgisayarı olmaması yada eğitim aldıkları şehirleri acil olarak terk etmek zorunda kalarak bilgisayarlarını bırakmak zorunda olan öğrencilerimiz bu süreçte mağduriyet yaşamaktalar. 

Bu sebeple, Yönetim Kurulumuz ve Şube Başkanlarımız ile yaptığımız görüşmeler sonucunda #1içmimar1bilgisayar adı altında bu dayanışma kampanyasını düzenleme kararı aldık! 

Mağdur olan Öğrenci arkadaşlarımızın Eğitimine destek vermek, onların yanında olmak için elinde imkanları olan her meslektaşımın bu dayanışma kampanyasına koşulsuz katılacağına inancım tamdır.

Evinizde, işyerlerinizde kullanmadığınız Bilgisayar, Tablet, ve Akıllı Telefonlarınızı, İçmimarlık / İçmimarlık ve Çevre Tasarımı Bölüm Başkanları tarafından belirlenecek olan öğrencilere, bu süreç tamamlanıncaya kadar ödünç olarak verebilirsiniz. 

Mesleğimizin geleceği olan öğrenci arkadaşlarımız için #biriçmimarbirbilgisayar #eğitimedestekver #İÇMOöğrencimizinyanında diyerek bu kampanyayı başlatıyoruz. 

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin, odamız web sayfası üzerindeki resmi iletişim adreslerimizden veya 0 312 441 05 96 -97 Numaralı telefonlardan Odamıza ulaşarak bilgilerini bırakmalarını rica ederim.


Emrah KAYMAK
TMMOB İçmimarlar Odası
Genel Başkanı 

#1içmimar1bilgisayar #biriçmimarbirbilgisayar #eğitimedestekver #icmoöğrencininyanında