1 - TMMOB İçmimarlar Odası İstanbul Şubesi


Şube Yönetim Kurulu Başkanı : Bülent AYBERK


Adres : Kocatepe Mah. Şehit Muhtar Cad. No:33 Kat:2 Da: 5 Beyoğlu-Taksim/İstanbul

Telefon : 0 212 275 30 72

Faks : 0 212 275 30 73

E-Posta : istanbul@icmimarlarodasi.org.tr



2 – TMMOB İçmimarlar Odası İzmir Şubesi


Şube Yönetim Kurulu Başkanı : Burcu YAZGAN PARLAK


Adres : Cumhuriyet Bulvarı No: 140 / 1 D. 11 Alsancak 35210 - İZMİR

Telefon : 0 232 465 04 04

Faks : 0 232 465 28 09

E-Posta : izmir@icmimarlarodasi.org.tr



3 – TMMOB İçmimarlar Odası Trabzon Şubesi


Şube Yönetim Kurulu Başkanı : Muhittin İNCE


Adres : Gazipaşa Mah. Şehit Onur Fikret Dülger Caddesi No: 11 K: 3 TRABZON

Telefon : 0 462 326 61 68

Faks : 0 462 326 61 68

E-Posta : trabzon@icmimarlarodasi.org.tr



4 – TMMOB İçmimarlar Odası Antalya Şubesi


Şube Yönetim Kurulu Başkanı : İlker BİNER


Adres : Fener Mah. Bülent Ecevit Bulvarı Şef Ap. No: 98 / 1 Muratpaşa - ANTALYA

Telefon : 0 242 324 41 44

Faks : 0 242 324 31 41

E-Posta : antalya@icmimarlarodasi.org.tr



5 - TMMOB İçmimarlar Odası Ankara Şubesi


Şube Yönetim Kurulu Başkanı : Işıl ÇAKIR


Adres : Selanik Caddesi No: 17 / 11 Kızılay - Çankaya / ANKARA

Telefon : 0 312 441 05 96-97

Faks : 0 312 441 05 98

E-Posta : ankara@icmimarlarodasi.org.tr



6 - TMMOB İçmimarlar Odası Adana Şubesi


Şube Yönetim Kurulu Başkanı : Çağkan İNAN


Adres : Gazipaşa Mah. 66036 sokak Yuva Apt. K.1 D: 7 Seyhan – Adana

Telefon : 0 322 454 04 04

Faks : 0 322 454 04 04

E-Posta : adana@icmimarlarodasi.org.tr



TMMOB İçmimarlar Odası İl ve İlçe Temsilcilerimiz


MAHMUT KÖROĞLU

ADIYAMAN İL TEMSİLCİSİ

GÖKHAN SİPAHİOĞLU

ALANYA İLÇE TEMSİLCİSİ

MALİK YAVUZ

ARTVİN İL TEMSİLCİSİ

AYŞEGÜL YILDIRIM

BİLECİK İL TEMSİLCİSİ

KADRİYE GİZEM FERAT

BODRUM İLÇE TEMSİLCİSİ

ERAY ÖZTEZCAN

BURSA İL TEMSİLCİSİ

RAMAZAN YÜCEL

DENİZLİ İL TEMSİLCİSİ

HALİT EKİNCİ

DİYARBAKIR İL TEMSİLCİSİ

KEMAL KAYA ÖZTOPRAK

EDREMİT İLÇE TEMSİLCİSİ

ESEN ÜNVERDİ

ESKİŞEHİR İL TEMSİLCİSİ

CEMAL YAVUZ KOZANOĞLU

KAHRAMANMARAŞ İL TEMSİLCİSİ

COŞKUN TOKLUCU

KIRKLARELİ İL TEMSİLCİSİ

İSMAİL ARPCİ

MALATYA İL TEMSİLCİSİ

KEMAL BURÇİN KÖKSAL

MERSİN İL TEMSİLCİSİ

UFUK NAZ

RİZE İL TEMSİLCİSİ

HÜDEN KARASAN

SAKARYA İL TEMSİLCİSİ

ERCAN TEPE

SAMSUN İL TEMSİLCİSİ

MEHMET DENEK

ŞANLIURFA İL TEMSİLCİSİ

SAFA AYDIN

TEKİRDAĞ İL TEMSİLCİSİ

MUSTAFA KARAPINAR

TOKAT İL TEMSİLCİSİ

ONUR ERGAN

YALOVA İL TEMSİLCİSİ

CANER CEBECİ

GİRESUN İL TEMSİLCİSİ

İSMAİL MALÇOK

KONYA İL TEMSİLCİSİ

MURAT TARİ

MARDİN İL TEMSİLCİSİ

İLKER SOLMAZOĞLU

KAYSERİ İL TEMSİLCİSİ

MEHMET AKCA

OSMANİYE İL TEMSİLCİSİ

ZÜLAL KAHRUMAN

DÜZCE İL TEMSİLCİSİ

HİLAL YILDIRIM

ORDU İL TEMSİLCİSİ

ÖZDEN ÖZYURT

KOCAELİ İL TEMSİLCİSİ